Már elérhetőek államilag támogatott helyek nem csak mesterképzéseken, hanem nappali tagozatos, alapképzési szakokon is!

Hírek

CNC gépkezelő operátor állás az Edutuson

Az Edutus Egyetem felvételt hirdet CNC gépkezelő operátor munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • 3D-s CNC vezérelt lézermegmunkáló berendezés kezelése, kiszolgálása

Elvárások:

  • középfokú végzettség (szakmunkás bizonyítvány)
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • megbízhatóság, felelősségtudat
  • alkalmasság az önálló és a csapatmunkában való munkavégzésre
  • gyakorlatias gondolkodásmód
  • gyors döntési képesség
  • magabiztos, határozott fellépés

Előny:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Réti út 1-5

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő (egy műszakos 8 órás munkarend )

Munkabér és juttatások:

A munkabér megállapítására és a juttatásokra a Munka Törvénykönyve, illetve az Egyetem belső szabályzatai és rendelkezései az irányadók.

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz;
  • bérigény megjelölése
További információ itt.
Elfogadom

Hallgatói felület Oktatói felület

Duális képzések

A duális képzési forma olyan, a felsőoktatás és a gazdasági szereplők együttműködésével megvalósuló speciális gyakorlatorientált felsőoktatási képzés, melynek során a hallgatók már képzési idejük alatt közvetlenül megismerhetik a munka világát, részesévé válhatnak a munkafolyamatoknak, valamint a hagyományos képzésekhez képest jóval több időt tölthetnek a szakmai kompetenciák gyakorlásával.

Bővebben