Már elérhetőek államilag támogatott helyek nem csak mesterképzéseken, hanem nappali tagozatos, alapképzési szakokon is!

Hírek

Karrier lehetőség az Edutus Főiskolán

A(z) Edutus Főiskola az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:
Pénzügyi előadó (Tanulmányi Osztály) munka

Cég bemutatása:
Az Edutus Főiskola felvételt hirdet hallgatói pénzügyi előadó munkakör betöltésére budapesti Campusára.
Munkavégzés helye: 1114 Budapest, Villányi út 11-13.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés kezdő napja: 2016. április 1.

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• fényképes szakmai önéletrajz;
• motivációs levél;
A pályázat benyújtásának határideje: 2016. március 18.

A jelentkezés benyújtásának módja:
Jelentkezését, fizetési igényének megjelölésével, dr. Hartdégen Helén főtitkár részére a hartdegen.helen@edutus.hu e-mail címre történő megküldésével kell benyújtani.

Feladatok, munka:
• Hallgatói pénzügyi kérelmek ügyintézése Neptun rendszerben (költségtérítés/önköltség, ismétlő vizsgadíjak, kérvények, külön eljárások díjai, egyéb hallgatói befizetések kiírása, jóváírása, utalása)
• Kapcsolattartás a hallgatókkal
• Hallgatói pénzügyekkel kapcsolatos problémák kezelése
• Kapcsolattartás a gazdasági osztállyal, utalási állományok készítése
• Az oktatásszervezési osztály informatikai, pénzügyi támogatása
• Kommunikáció Neptun rendszerben

Elvárások:
• minimum középfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
• felhasználói szintű számítógépes ismeret;
• megbízhatóság, felelősségtudat;
• gyakorlatias gondolkodásmód;
• magabiztos, határozott, udvarias fellépés

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Nyelvismeret:

  • Angol

Fizetés:
A munkabér megállapítására és a juttatásokra a Munka Törvénykönyve, illetve a Főiskola belső szabályzatai és rendelkezései az irányadók.

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület, Budapest

További információ itt.
Elfogadom

Hallgatói felület Oktatói felület

Duális képzések

A duális képzési forma olyan, a felsőoktatás és a gazdasági szereplők együttműködésével megvalósuló speciális gyakorlatorientált felsőoktatási képzés, melynek során a hallgatók már képzési idejük alatt közvetlenül megismerhetik a munka világát, részesévé válhatnak a munkafolyamatoknak, valamint a hagyományos képzésekhez képest jóval több időt tölthetnek a szakmai kompetenciák gyakorlásával.

Bővebben